Każda osoba, która przyjmuje się do danego zakładu pracy, dostaje skierowanie na specjalne badania. Mogą one mieć różny zakres. Badania są zróżnicowane i w dużej mierze dostosowane do tego, jaki charakter będzie miała dana praca. Podstawą jest jednak to, aby wykryć wszelkie nieprawidłowości, jakie pojawiają się u pracownika.

Badanie RTG -gdzie zrobić?

Czasem pracownik kierowany jest na badanie RTG. W wykonaniu takiego badania pomaga pantomogram we Wrocławiu, czyli urządzenie pozwalające na robienie zdjęć panoramicznych. Pracownik może udowodnić, że stan jego uzębienia jest właściwy. Takie badanie jest do niektórych zawodów bardzo ważne.

Zgoda na wykonanie badania

A dzięki temu, że odbędzie się w profesjonalnej pracowni, przebieg badania będzie jak najbardziej profesjonalny. Badanie zostanie wykonane szybko, sprawnie i bez żadnych problemów, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć.

Najważniejsze jest to, aby pracownik zgodził się na wykonanie tego typu badania. Dzięki temu na pewno będzie w stanie udowodnić, że stan jego uzębienia jest właściwy.