Obowiązek rejestracji sprzedaży dotyczy bardzo wielu przedsiębiorców w Polsce. Tak naprawdę tylko nieliczni są z niego zwolnieni. Ci, którzy na zwolnienie się nie łapią stają przed wyborem – używać kasy fiskalne a może jednak drukarki fiskalne Oława, będą lepszym rozwiązaniem.

Drukarka czy kasa fiskalna, jak wybrać?

Tak naprawdę o wyborze odpowiedniego urządzenia zadecyduje kilka czynników – wielkość firmy, obfitość asortymentu czy wielkość zatrudnionego personelu. Podstawowa różnica jaka dzieli kasy i drukarki fiskalne Oława to sposób ich pracy. Kasy są samodzielnymi urządzeniami, natomiast drukarki fiskalne Oława wymagają do działania komputera z odpowiednim oprogramowaniem, które rejestrować będzie całość transakcji. Co więc wybrać?

Kiedy warto zainwestować w drukarkę fiskalną?

Drukarki fiskalne Oława będą z całą pewnością lepszym rozwiązaniem dla firm posiadających w swojej ofercie dużo produktów i usług. Wiązać się to jednak będzie z większym kosztem oraz koniecznością zakupu dodatkowych urządzeń, chociażby komputera.

Warto jednak ponieść ten koszt ponieważ komputer taki może pełnić także inne funkcje, a dołączone do drukarki oprogramowanie może służyć również do fakturowania oraz innych czynności fiskalnych i rozliczeniowych. Co powoli oszczędzić innych dodatkowych kosztów. Mobilne i stacjonarne drukarki fiskalne Oława sprawdzą się świetnie w każdych warunkach pracy.

Droższe, ale bardziej wielofunkcyjne

Drukarki fiskalne Oława to opcja droższa, ale jednocześnie bardziej funkcjonalna. Rozpoczynając działalność nie trzeba wprowadzać do nich niezbędnych informacji dotyczących produktów, który, szczególnie w dużym sklepie może być bardzo dużo.

Drukarki fiskalne Oława dysponują zdecydowanie bardziej złożonymi opcjami niż kasy, głównie dzięki wykorzystaniu programów sprzedażowo - rozliczeniowych, o czym wspomniano już wcześniej. Drukarki fiskalne Oława wyposażone w system sprzedażowy będą znakomitym rozwiązaniem dla punktów i sklepów posiadających w swojej ofercie szeroki asortyment produktów (sklepy, drogerie, hurtownie, markety etc.).