Łuk z zabawkami to idealny sposób na urozmaicenie czasu naszemu dziecku podczas spaceru lub odpoczynku w łóżeczku czy na macie. Idealnie tez może zająć dziecko na przykład podczas jedzenia. Umożliwia on rozwój zmysłu malucha poprzez dotyk czy dźwięk, umiejętności poznawczych, zachęci do podnoszenia główki oraz wpłynie pozytywnie na jego rozwój emocjonalny. Pozwoli na odkrywanie świata, którego maluszek jest ciekawy. Ta wielofunkcyjna zabawka jest także świetnym prezentem, który możemy podarować dziecku. 

 

Łuk z zabawkami do wózka i fotelika - Prostota użytkowania

Pałąk z zabawkami jest lekki i prosty w montażu. Możemy zamontować go do łóżeczka, wózka bujaczka, przewijaka, fotelika, gdzie tylko mamy ochotę. W prosty sposób możemy także wyregulować jego kąt nachylenia w taki sposób, by dziecko bez problemu sięgało do niego rączkami.

Dodatkowo jest przeznaczony dla dzieci od pierwszego do nawet szóstego miesiąca życia dzięki dostosowaniu zabawek na każdy z tych etapów rozwoju. Lusterko czy gryzaczek to tylko dwa z elementów, którymi nasz maluszek się zainteresuje. Są to fantastyczne zabawki, które pomogą w rozwoju dziecka. 

 

Pałąk z zabawkami - Interesujące dla dziecka wzory i kolory

Łuk z zabawkami został wykonany z kolorów, które z pewnością przyciągną uwagę dziecka. Dzieci nie lubią nudy, a mają tendencję do tego podczas odpoczynku w foteliku lub w łóżeczku. Zamontowany nad ich główką pałąk, skoncentruje uwagę malucha na zabawkach, a dzięki temu rodzice będą mieli czas na chwile odpoczynku.

Z pewnością maluch nie przejdzie obojętnie obok grzechotki i innych kolorowych maskotek. Wszystko to zachęci młodego człowieka do odkrywania świata. Uprzyjemni on każdy spacer, podróż lub przewijanie rozweselając bobasa swoją atrakcyjnością. 

                                                               

Bezpieczeństwo użytkowania

Pałąk jest całkowicie bezpieczny. Nie ma możliwości, by dziecko odgryzło, a potem zjadło jeden z jego elementów. Wykonany został z trwałych i bezpiecznych materiałów. Porządne mocowanie uniemożliwia również opięcie się pałąka od fotelika czy łóżeczka. Gryzak wykonany jest z materiału nie zagrażającemu zdrowi dziecka dlatego bez obaw można dawać go maluchowi. Posiada niezbędne certyfikaty, potwierdzające jego bezpieczeństwo. 

Zobacz produkty: www.tinylove.com/pl_pl/activity-arches