Naturalne dezodoranty dla kobiet - są bezpieczne dla skóry i przyjazne środowisku. Nie znajdziesz w nich szkodliwych substancji takich jak sole aluminium, czy drażniących zapachów. Wybierz produkty w zgodzie z naturą! 

Naturalne dezodoranty jako alternatywa dla popularnych antyperspirantów

Jeśli cenisz sobie życie w zgodzie z naturą i zwracasz uwagę na to, co nakładasz na swoją skórę, naturalne dezodoranty to opcja dla Ciebie. Pomimo przyjaznego składu, zachowują właściwości ochronne.

Jeśli skóra Twoich pach jest delikatna i wrażliwa, te produkty są stworzone dla Ciebie! Wykazują bowiem działania nawilżające oraz łagodzące.

Popularne, sklepowe antyperspiranty oraz dezodoranty zawierają substancje szkodliwe nie tylko dla człowieka, ale również dla środowiska. Warto przemyśleć, czy chcemy nadal je stosować, jeśli istnieją zdrowsze, bezpieczniejsze alternatywy.

Kostka, roll-on, puder, krem, a może sztyft?

Tak, antyperspiranty damskie w wersji eko występują we wszystkich tych formach. W naszej ofercie bez problemu je odnajdziesz. Możesz zamówić na próbę kilka wersji i dopasować produkt idealny dla swoich potrzeb.

Pamiętaj, że każda skóra jest inna i to, co sprawdza się znajomym, niekoniecznie będzie skuteczne dla Ciebie.

Sposób działania i skuteczność naturalnych dezodorantów

Proces pocenia się jest całkowicie naturalny. Nasze dezodoranty go nie blokują i nie zaburzają naturalnej pracy gruczołów potowych. W zamian wchłaniają nadmiar potu i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykazują działanie bakteriobójcze i pomagają czuć się świeżo w ciągu dnia.

Nie skreślaj dezodorantu po pierwszym użyciu, jeśli okaże się niewystarczający. Ludzka skóra potrzebuje ok. kilku dni na dostosowanie się do nowego rodzaju kosmetyków. Należy przyzwyczaić się, że zamiast blokowania potu, proces ten będzie się regulował.

Aplikacja dezodorantu

Pamiętaj, aby wybrany kosmetyk aplikować zawsze na czystą i osuszoną skórę pach. Umożliwi to produktowi poprawne działanie.

Źródło:https://rodzinaeko.pl/dezodoranty-1