Wybranie odpowiedniego wózka dla swojego malucha jest dość dużym wyzwaniem, ponieważ musi on być zarówno bezpieczny, jak i również wygodny podczas spacerów. Dzieci w pierwszych latach swojego życia bardzo intensywnie się rozwijają, dlatego dobrze, aby wózek nadążał za zmianami, jaki zachodzą w ich życiu.

Przy zakupie tego typu sprzętu nie można także zapomnieć o wygodzie dla samych rodziców, ponieważ to oni muszą również posiadać łatwość w korzystaniu z wózka. Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby są wózki 2w1, które łączą ze sobą wózek głęboki oraz spacerówkę. Dzięki temu wystarczy kupić jeden produkt, a nie dwa odrębne.

Dlaczego warto wybrać wózek 2w1?

Wózki wielofunkcyjne cechują się przede wszystkim bardzo wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem dla dziecka, oraz rodziców.
Dzięki takim wózkom wystarczy zakupić jeden produkt, a nie dwa odrębne, które zajmowałyby znacznie więcej miejsca. Oznacza to więc, ze zdecydowanie się właśnie na taki model to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Wózki 2w1 wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na zniszczenia, a dodatkowo są łatwe w czyszczeniu.

Przemyślana konstrukcja sprawia również, że składanie i transportowanie wózka 2w1 (https://markowewozki.pl/wozek-2w1/) jest łatwe i przyjemne. Jak wiec widać, tego typu produkty są idealne dla rodziców ceniących sobie wygodę na co dzień.

Jak zbudowane są wózki 2w1?

Wózki wielofunkcyjne zbudowane są z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie malucha. Oparte są na lekkiej aluminiowej ramie, która pozwala łatwo transportować wózek. Dzięki dwóm rodzajom nadwozia, jakie posiadają takie wózki, mogą one służyć jako spacerówka lub wózek z głębokim siedziskiem.

Dziecko podróżując właśnie w takim wózku, może swobodnie oglądać i poznawać świat, a kiedy będzie chciało uciąć sobie drzemkę na spacerze, to nic nie stoi na przeszkodzie. Odpowiednia budowa takiego produktu sprawia, że maluch jest chroniony przed wiatrem oraz deszczem, dzięki czemu nie istnieje ryzyko, że maluch zamoknie lub zamarznie.

Na wózek 2w1 warto, jest postawić już od pierwszych dni życia malucha, ponieważ bardzo dobrze sprawdza się on w pierwszych miesiącach życia, jak i również później.